ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 141
Date/Time: 10 Nov, 2018 04:07 PM
Actions Taken: 12 Nov, 2018 11:30 AM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: Solid Waste
Source:
Observation:
Concern:
Comment: Kotor
Geolocation: 3.174850484907263,101.69444388587158
Photo:
Response Log:
29 Jan, 2019 04:27 PM DBKL (Dewan Bandaraya Kuala Lumpur): Ruj. Kami : 28493.218902
Tarikh      : 29/01/2019

Tuan/Puan,

AKUAN TERIMA
[Notification] ROL Citizens Eye Report ID 141 / Issue Solid Waste
No. Rujukan : 28493.218902

Saya dengan segala hormatnya merujuk kepada perkara tersebut di atas.

2.         DBKL mengucapkan terima kasih di atas keprihatinan tuan/puan untuk mengemukakan aduan ini. Dimaklumkan aduan tuan/puan sedang dalam tindakan pihak kami.

3.         Untuk tindakan susulan harap dapatlah tuan/puan menggunakan nombor di atas iaitu 28493.218902 sebagai rujukan kami.

Sekian, terima kasih.

Dengan hormatnya;

DEWAN BANDARAYA KUALA LUMPUR

Surat cetakan komputer tidak memerlukan tandatangan.