ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 161
Date/Time: 19 Dec, 2018 11:48 AM
Actions Taken: 19 Dec, 2018 12:13 PM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: Solid Waste
Source: Restaurant/Food Stalls/Commercial/Wet Market
Observation: Colored
Concern: Siltation/Clogging
Comment:
Geolocation: 3.1458333333333335,101.69472222222225
Photo:
Response Log:
29 Jan, 2019 03:24 PM DBKL (Dewan Bandaraya Kuala Lumpur): Ruj. Kami : 28493.218888
Tarikh      : 29/01/2019

Tuan/Puan,

AKUAN TERIMA
[Notification] ROL Citizens Eye Report ID 161 / Issue Solid Waste
No. Rujukan : 28493.218888

Saya dengan segala hormatnya merujuk kepada perkara tersebut di atas.

2.         DBKL mengucapkan terima kasih di atas keprihatinan tuan/puan untuk mengemukakan aduan ini. Dimaklumkan aduan tuan/puan sedang dalam tindakan pihak kami.

3.         Untuk tindakan susulan harap dapatlah tuan/puan menggunakan nombor di atas iaitu 28493.218888 sebagai rujukan kami.

Sekian, terima kasih.

Dengan hormatnya;

DEWAN BANDARAYA KUALA LUMPUR









Surat cetakan komputer tidak memerlukan tandatangan.