ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 175
Date/Time: 10 Jan, 2019 11:19 AM
Actions Taken: 10 Jan, 2019 11:52 AM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: Solid Waste
Source: Residential Area/Sewage Treatment Plant
Observation: Greasy, Smelly
Concern: Disease, Siltation/Clogging
Comment: River smells bad and water are greasy. Lots of rubbish in the river
Geolocation: 3.203049503948635,101.69807000000003
Photo:
Response Log:
31 Jan, 2019 10:50 AM DBKL (Dewan Bandaraya Kuala Lumpur): Ruj. Kami : 28493.219083
Tarikh      : 31/01/2019

Tuan/Puan,

AKUAN TERIMA
ROL Citizens Eye Report ID 175 / Issue Solid Waste
No. Rujukan : 28493.219083

Saya dengan segala hormatnya merujuk kepada perkara tersebut di atas.

2.         DBKL mengucapkan terima kasih di atas keprihatinan tuan/puan untuk mengemukakan aduan ini. Dimaklumkan aduan tuan/puan sedang dalam tindakan pihak kami.

3.         Untuk tindakan susulan harap dapatlah tuan/puan menggunakan nombor di atas iaitu 28493.219083 sebagai rujukan kami.

Sekian, terima kasih.

Dengan hormatnya;

DEWAN BANDARAYA KUALA LUMPUR









Surat cetakan komputer tidak memerlukan tandatangan.