ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 183
Date/Time: 15 Feb, 2019 09:34 AM
Actions Taken: 15 Feb, 2019 10:41 AM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: River Reserve Encroachment
Source:
Observation:
Concern: Flash Flood, Siltation/Clogging
Comment: Struktur tebing sungai telah jatuh. Hakisan telah berlaku. Kerja-kerja pembaikan harus dilakukan segera.
Geolocation: 3.123817105548171,101.66144126676586
Photo:
Response Log:
19 Apr, 2019 03:36 PM DID (Department of Irrigation and Drainage): Lokasi yang dimaksudkan terletak di Sungai Anak Batu yang merupakan bawah bidang kuasa DBKL. Aduan ini akan dipanjangkan kepada pihak DBKL