ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 185
Date/Time: 21 Feb, 2019 09:49 AM
Actions Taken: 21 Feb, 2019 10:39 AM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: Solid Waste
Source:
Observation:
Concern:
Comment: This excavator has been in this River for many months. Need to be removed. This was left after land excavations work My no 0192169096 Lim from Kasipillay
Geolocation: 3.179929373989357,101.68010926269099
Photo:
Response Log:
21 Feb, 2019 11:07 AM DBKL (Dewan Bandaraya Kuala Lumpur): Ruj. Kami : 28493.220697
Tarikh      : 21/02/2019

Tuan/Puan,

AKUAN TERIMA
ROL Citizens Eye Report ID 185 / Issue Solid Waste
No. Rujukan : 28493.220697

Saya dengan segala hormatnya merujuk kepada perkara tersebut di atas.

2.         DBKL mengucapkan terima kasih di atas keprihatinan tuan/puan untuk mengemukakan aduan ini. Dimaklumkan aduan tuan/puan sedang dalam tindakan pihak kami.

3.         Untuk tindakan susulan harap dapatlah tuan/puan menggunakan nombor di atas iaitu 28493.220697 sebagai rujukan kami.

Sekian, terima kasih.

Dengan hormatnya;

DEWAN BANDARAYA KUALA LUMPUR









Surat cetakan komputer tidak memerlukan tandatangan.