ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 203
Date/Time: 05 Apr, 2019 07:49 PM
Actions Taken: 08 Apr, 2019 11:59 AM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: Solid Waste
Source: Restaurant/Food Stalls/Commercial/Wet Market
Observation: Smelly
Concern: Disease, Siltation/Clogging
Comment: Sampah dibuang di luar tong sampah , menyebabkan longkang tersumbat dan menghasilkan bau yang tidak menyenangkan. Selain itu , ia juga menggalakkan pembiakan tikus.
Geolocation: 3.1857034334674026,101.65065534898622
Photo:
Response Log:
09 Apr, 2019 03:56 PM DBKL (Dewan Bandaraya Kuala Lumpur): Aduan mengenai Sampah adalah di bawah tanggungjawab Alam Flora. Tuan/puan boleh menghubungi talian hotline Alam Flora untuk mengemukakan aduan tersebut.