ROL Citizen's Eye Mobile App Report Details
Report ID: 245
Date/Time: 13 Feb, 2020 04:12 PM
Actions Taken: 13 Feb, 2020 05:40 PM
Moderator approved
Type: Issue
Issue: River Reserve Encroachment
Source: Restaurant/Food Stalls/Commercial/Wet Market
Observation:
Concern:
Comment: Pembinaan gerai penjaja secara haram.. Baru mula berniaga ditebing sungai. Perlu tindakan segera. Tolong bersih dan larangkan kawasan ini sebagai Bukan Kawasan penjaja
Geolocation: 3.1764057350024997,101.68493760069029
Photo: